אורך חייו של דוד שמש-חשמל עומד בממוצע על 12 עד 15 שנה, כאשר גם בפרק זמן אתם עלולים להיתקל בבעיות כאלו ואחרות המחייבות אתכם בשכירת שירותיו של טכנאי לתיקון דודי חשמל. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם טיפים מעשיים לבחירת טכנאי המתמחה גם בתיקון דודי חשמל וגם בפעולות התקנה של מערכות דוד שמש-חשמל לסביבת המגורים.

טיפ מספר 1- ידע זה כוח!

בדומה לכל תחום מקצועי אחר לו אנו נזקקים במהלך החיים, גם בתחום דודי חשמל אנו ממליצים לכם לרכז כמה שיותר אינפורמציה בכל הנוגע לסוג התקלות הנפוצות, עלויות התיקון וכדומה. כיום, באמצעות רשת האינטרנט תוכלו למצוא מידע מורחב אודות שירותי התקנת דוד חשמל ושירותים מקצועיים לתיקון דודי שמש-חשמל. ככל שתרכזו מידע מורחב יותר, כך תוכלו לנהל שיחה עניינית ומקצועית עם נותני השירות בתחום, והם מצידם יבחינו שמדובר בלקוח "לא פראייר", והצעת המחיר שתקבלו תהיה בהתאם.

טיפ מספר 2- השוואת מחירים

עלות תיקון דודי חשמל נקבעת בין היתר בהתאם לסוג התקלה, משך הזמן הנדרש לתיקון והתעריף השעתי של הטכנאי אותו הזמנתם. הקפידו לערוך סקר השוואת מחירים בין מספר נותני שירות בתחום תיקון דודי חשמל באזור מגוריכם והבטיחו לעצמכם את המחיר ההגון והמשתלם ביותר. טיפ קטן נוסף- המחיר הזול ביותר איננו מעיד בהכרח על עבודה טובה או פחות טובה, אלא על תעריף השירות של הטכנאי.

טיפ מספר 3- אחריות

כל בעל מקצוע בתחום הדוודים מעמיד לרשותכם אחריות כזו או אחרת על העבודה אותה הוא מבצע עבורכם. בדקו מראש מה הם השירותים הנכללים באחריות ומה אורך האחריות המוענקת לכם, וזאת בעיקר במקרים בהם אתם מבצעים התקנת דוד חשמל חדש.

טיפ מספר 4- שירות וזמינות

טכנאים לתיקון דודי חשמל הם ברוב המקרים נותני שירות הפועלים במהלך שעות האור בלבד, כאשר במהלך חודשי החורף עבודתם רבה והזמן העומד לרשותכם הינו קצר. כפועל יוצא מכך, אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיהם של טכנאי דודי חשמל המעמידים לרשותכם שירות מהיר, זמין ומקצועי, ולצורך כך, הפקידו לבדוק את מיומנותם המקצועית באמצעות המלצות אותן קיבלתם ממכרים ובני משפחה שכבר עשו שימוש בשירותיהם.

טיפ מספר 5- שירותי בדיקה

על מנת לאבחן את סוג הבעיה או התקלה במערכת הדוד, תדרשו בראש ובראשונה לזמן את איש המקצוע לצורך מתן שירותי בדיקה. בחלק גדול מהמקרים, העלות הנגבית על ידי טכנאי לתיקון דודי חשמל בכל הנוגע לשירותי הבדיקה הינה חינמית (במקרים בהם הוא מאבחן את הבעיה ובמצע עבורכם את עבודת התיקון) או מינימאלית במקרים בהם הוא איננו מאבחן כל תקלה או בעיה במערכת הדוד. טיפ קטן מאיתנו- הקפידו לסגור את תעריף השירות מראש עוד בטרם הגעת הטכנאי לביתכם.

לסיכום, הזמנת טכנאי לתיקון דודי חשמל בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המופיעים לעיל, תבטיח לכם שירות מקצועי, אמין ואיכותי.

 

צרו קשרטלפון: 1-800-266-166

Call Now Button