מערכות סולריות

א כל חברה יודעת להתקין מערכות סולריות, לכן פונים רק למומחים בתחום

מערכות סולריות

מכרכות סולריות

אנרגיה סולרית נוצרת בעקבות המרה של הקרינה האלקטרומגנטית המגיעה מהשמש לאנרגיה טרמית או לחשמל באמצעות קולטי שמש. אנרגיה סולארית משמשת כיום בעיקר לצרכים תעשייתיים או לייצור חשמל. מערכות סולריות הינן פופולריות ביותר בימים אלה.

רשות החשמל כיום מאפשרת התקנת מערכות סולאריות כמעט בכל בית, יתרונותיה הבולטים הינם אנרגיה לא מזהמת ושומרת על סביבה ירוקה התורמת רבות לאיכות הסביבה, המערכות הסולאריות אינן זקוקות לדלק למשל, היא לא מתכלה שכן אור השמש הוא המפעיל אותה ואין צורך בשימוש במקורות אנרגיה חיצוניים

בקיץ 2008 אישרה רשות החשמל תקנות לגבי ייצור חשמל על ידי תאים פוטו-וולטאים. התקנות נועדו לעודד התקנת מערכות סולאריות בבתים. היתרון בשימוש בשיטה זו הוא תעריף מיוחד לחשמל עודף שנמכר לחברת חשמל.

לא כל חברה יודעת להתקין מערכות סולאריות, לכן פונים רק למומחים בתחום, כאלה שכבר צברו ניסיון רק וידע בהתקנת מערכות סולאריות.

מערכות סולאריות נחשבות לבטוחות לשימוש ומומלצות ביותר בנושא החיסכון בחשמל ומניעת זיהום אוויר היא מופעלת על ידי אנרגיה ירוקה טבעית ובטוחה לסביבה.

תחזוקת המערכות הסולאריות מורכבת משני אלמנטים מרכזיים:

1. בדיקות תקופתיות לניטור בעת בעיות ותקלות.

2. ניקוי הפאנלים. ניקוי מערכות סולאריות הכרחי ליעילות ותפקוד המערכת לאורך זמן. נתונים רשמיים מדברים על ירידה של עד 30% בתפוקת ייצור החשמל כתוצאה מאבק ולכלוך על גבי הפאנלים. לכלוך של ציפורים, ריסוסים למיניהם הנעשים בסביבת הגג, פיח ואבק טבעי מצטברים על הפאנלים, עובדה זו מצריכה ניקוי המערכות הסולאריות באופן קבוע ומקצועי בכדי לשמור על ייצור חשמל רצוף ותקין.

אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם על מערכות סולאריות לפני רכישתה והתקנתה, נוכל לייעץ לכם בכל הקשור למערכות סולאריות ולהתאים לכם את הסוג המתאים לכם ביותר לתפוקה יעילה בבית שלכם.

Call Now Button