דודי שמש

התקנה | תיקונים | חלפים

התקנה ומכירה של דודי שמש

אנרגיית השמש היא טבעית ושמשמת לתחומים רבים, אחד התחומים המנוצלים ביותר הוא דוד שמש, בלעדיהם אי אפשר לתחזק את משק הבית, אי אפשר להתקלח, לכבס ולעשות כלים. בכל בית בישראל היום קיים דוד שמש החוסך את הצורך להשתמש בדוד חשמל וחוסך כסף רב בימים יפים בהם השמש עושה את פעולתה בחימום המים בבית על ידי דוד שמש. בחודשי הקיץ החמים החיסכון בחשמל הוא 100%.

אחזקת דודי שמש היא קלה ולא מסובכת, פרט לניקוי קולטים פעם בכמה שנים אין ממש מה לתחזק בדוד שמש, השמש עושה את העבודה בניצול האנרגיה הטבעי שלה. למעשה דוד שמש מנצל אנרגיה זמינה, לא יוצר זיהום אוויר וחוסך בחשמל, יתרונות רבים לכל הדעות בשמירה על איכות הסביבה, נושא כל כך מדובר ורגיש בימינו.

דוד השמש יכול להקל על חיינו ולעזור לנו לחסוך באנרגיה ובזיהום הסביבה, אבל כדי ליהנות מכל הדברים הללו, עלינו לרכוש דודי שמש ממומחים היודעים מה הם משווקים ויודעים איך להתקין את הדוד בצורה נכונה. קניית דודי שמש מאדם לא מקצועי עלולה להוביל לסיבוכים רבים ועוגמת נפש.

חשוב לרכוש דודי שמש מחברה מקצועית בעלת נסיון שתדע גם להתאים את סוג דוד השמש ואת גודלה לפי מספר הנפשות הנהנות.

יתרון נוסף ובולט של דוד שמש הוא הזמינות שלה, אין צורך להמתין חצי שעה ויותר לחימום המים כמו בדוד חשמל, המים זמינים מיד ובשפע, בימי הקיץ הלוהטים כמות המים החמים מספיקים אף למשפחה שלמה ולעיתים עוד נשאר מים חמים לשימושים אחרים בבית.

החברה שלנו בעלת ניסיון רב בדודי שמש ויכולה לייעץ ללקוח בעת רכישת דוד שמש, מה הכי מתאים לו מבחינת קיבולת וגודל, אצלנו הייעוץ הוא מהתחלה עד לשלב ההתקנה ואף אחר כך.

Call Now Button