קולטי שמש

קולטי שמש טובים מייצרים מים חמים יותר מהר

קולטי שמש

שרותי א.ש. המתמחים בהפצת, תיקון והחלפת קולטי שמש כבר יותר מ 20 שנה!!

קולטי שמש שאנו מתקינים ומחליפים במידת הצורך הינם למעשה חלק בלתי נפרד מדוד השמש שלכם. מטרתם לחמם את המים שלכם באמצעות ייצור אנרגיה ירוקה מקרני השמש. דוד השמש וקולטי השמש הינם למעשה מערכת אחת הזקוקה לכל אחד מהרכיבים בכדי לפעול בצורה שלימה ותקינה.

ראשית כל חשוב שתהיו מודעים לחובה לדאוג לתקינות ולניקיון של קולטי השמש בכדי שיפעלו באופן תקין והבלאי של דוד השמש יהיה ארוך יותר. אנו בחברת א.ש. שרותי הפצת דודי שמש, חשמל ומערכות סולאריות מודעים לחשיבות זאת ועושים הכל במיטב המקצועיות, הכלים החדשניים והניסיון הרב שיש ברשותנו על מנת להתקין את קולטי השמש בצורה הטובה ביותר ולתחזק אותם באופן שוטף.

יש להבין כי גם חייהם של דודי שמש וקולטי שמש מגיעים לסיום בשלב מסוים כמו כל דבר ואז יעלה הצורך להחליפם. אנו בשרותי א.ש. נבצע עבורכם את ההחלפה במהירות, בזריזות ובקלות!

לעיתים גם עלולות להופיע נזילות בקולטי השמש. נזילות אלו יכולות להיות בעלות פתרון פשוט וזול, אולם במקרים מסוימים לא ניתן לתקן אותן ויהיה צורך בהחלפה של הדוד כולו. אנו בשרותי א.ש. בעזרת הידע הרב שיש לנו בנושא נייעץ לכם על האפשרות החסכונית ביותר והמתאימה לכם ביותר.

כמו כן אנו מטפלים בשחרור סתימות הנוצרות בקולטי השמש שלכם. חשוב להבין כי אחת הבעיות הגדולות של קולטי שמש היא כאשר מצטברת בו לכלוך- אבץ, כלור, חלודה ובעיקר- אבנית. כאשר הלכלוך הלזה מתחמם בקולט השמש נוצרת סתימה אחת גדולה שמביאה בסופו של דבר לכך שקולט השמש נסתם ולא מתפקד.

חלק מהסתימות הללו ניתנות לשחרור וחלק לא. שחרור סתימות אפשרי כאשר מתבצעת תחזוקה וניקוי של קולטי השמש לפחות אחת לשנתיים. בה מנקזים את האבנית בכל פעם ובכך מונעים את ההצטברות שלה ומאריכים את חייו של דוד השמש.

חשוב להבין כי יש לבצע כל עבודה הקשורה בהם בין אם זה התקנה, החלפה ותיקון לא בכוחות עצמכם, אלא באמצעות אנשי מקצוע המומחים בתחום. גם לזמן בו מטפלים בקולטי השמש חשיבות לא מועטה. אנשי המקצוע של שירותי א.ש. מטפלים בקולטי שמש רק לאחר רדת השמש, אך לא בימים חמים מאד. בצורה כזו אין סיכון של האדם שבא במגע עם הקולט.

אז למה אתה מחכה??

פנה עוד היום לשירותי א.ש. המתמחה מזה שנים בדודי חשמל, דודי שמש ומערכות סולאריות., ונשמח להעניק לך את השרות הטוב ביותר, המקצועי ביותר והאדיב ביותר!!